Eq نام تجاری جدید برای خودرو های الکتریکی دانلود كتاب آموزش

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ابوریحان

در نمایشگاه پاریس، مرسدس بنز نام تجاری جدید خود را برای خودرو های الکتریکی معرفی کرد. EQ، به معنای هوش الکتریکی و برگرفته شده از ارزش های مرسدس بنز، احساسات و هوش هست. نام تجاری جدید شامل تمام جنبه های اصلی خودرو های الکتریکی به همراه تمرکز بر نیازهای مشتری بوده و پا را فراتر از یک وسیله نقلیه گذاشته هست.EQ یک اکوسیستم متحرک الکتریکی از محصولات، خدمات، فن آوری ها و نوآوری ها را ارائه می دهد. این نام تجاری طیف گسترده ای از محصولات از خودروهای الکتریکی گرفته تا جعبه های دیواری و خدمات شارژ مجدد به همراه واحد های ذخیره انرژی خانگی را شامل می شود.

شارژر خودرو های الکتریکی

این نام تجاری، خودروی مفهومی EQ خود را به خط تولید نزدیک کرده هست که اولین جشن نمایش جهانی آن در پاریس برگزار شد. اولین مدل سری EQ تولید شده به صورت SUV قبل از پایان این دهه رونمایی خواهد شد.

EQ جهت گیری روشن برای مشتریان

نمونه کارهای EQ شامل تمام خودروهای الکتریکی به همراه به همراهتری در آینده و همچنین محصولات و خدمات مرتبط به همراه مرسدس بنز هست. به این ترتیب، مخترعین خودروهای موتوری یک وسیله ساده و شفاف به همراه جهت گیری در مشتریان خود را در مجموعه های در حال توسعه خود فراهم کرده اند. بنابراین نام تجاری EQ گام منطقی بعدی در هستراتژی فروش و به همراهزاریابی برای بهترین تجربه مشتری خواهد بود.مرسدس بنز در حال حاضر زیرساخت های شارژ مناسب را برای خودرو های الکتریکی ارائه می دهد، از قبیل یک جعبه دیواری به عنوان یک ایستگاه شارژ سریع در خانه، نرم افزار رایگان “Charge & Pay” برای شارژ راحت در ایستگاه های شارژ عمومی و همچنین برای صاحبه همراهن خانه ها و کسب و کارها، واحد ذخیره انرژی ثابت برای هستفاده از انرژی تولید شده توسط سیستم های فتوولتائیک یا خورشیدی.تمام این محصولات و خدمات در آینده تحت نظر EQ قرار خواهند گرفت. به این ترتیب، مرسدس بنز یک تصویر منسجم و واضح برای محصولات و خدمات پایدار ستاره دار ایجاد می کند.متصل، مستقل، مشترک و الکتریکی

تحرک آینده در مرسدس بنز بر چهار پایه هستوار خواهد بود، متصل، مستقل، مشترک و الکتریکی. مدیر عامل شرکت دایملر و مدیر تولید خودروهای مرسدس بنز ، گفت: “مفهوم EQ” هماهنگی منطقی بین هر چهار پایه هست. خودرویی بدون آلایندگی که متعلق به آینده هست و برند جدید EQ ما، فراتر از خودرو های الکتریکی هست. EQ یک اکوسیستم الکتریکی فراگیر از خدمات، فن آوری ها و نوآوری ها می به همراهشد.نسل جدید خودروهای الکتریکی براساس معماری خاص بر پایه مدل های به همراهتری الکتریکی طراحی شده هست، که در هر جهت قابل اندازه گیری هست و در همه مدل ها قابل هستفاده هست.

خودرو های الکتریکی مرسدس بنز

طراحی از نقطه نظر الکتریکی جدید

گوردن واگنر، رئیس طراحی در دایملر AG، گفت: مفهوم EQ یک مفهوم گرم و سرد هست. شگفتی آن در تفسیر فلسفه طراحی احساسی و خالص ما هست، هدف این هست که یک نوآوری مدرن و متمایز الکتریکی ایجاد کنیم.طراحی ماشین نشان می دهد که هستفاده از ملزومات غیرضروری کاهش یافته هست و تمرکز بر جنبه های جذاب افزایش داشته هست به همراه فرم اولیه یکپارچه. او مفهوم EQ را ترکیبی از ژن های یک SUV به همراه کلاس و پویایی خودروهای کوپه کرده هست.فضای داخلی، نوآورانه و عملکردی

تمرکز در طراحی فضای کابین راننده بر روی هستفاده از کنترلگرهای ساده لمسی به همراه یک جلوه الکتریکی جدید و سازگار به همراه ظاهر بیرونی هست. طراحی نامتقارن پانل دستگاه به همراه صفحه نمایش بزرگ و عریض آن برای هستفاده راننده انجام شده هست.فضای داخلی “مفهوم EQ” به همراه مفاهیم لوکس و مدرن متمایز شده هست و کاربری اصلی آن در یک رابط کاربری جدید طراحی شده هست که ترکیبی از احساس و هوش هست که کاربر پسند بوده و از سوئیچ ها و دستگیره های سنتی، به جز تنظیم صندلی الکتریکی معمول مرسدس بنز هستفاده شده هست.حاشیه ها به رنگ رز صورتی بوده و کنسول مرکزی قابلیت شناوری دارد. از طریق کنترلگرهای مکانیکی که به عناصر حساس لمسی مجهز شده هست. به طور مشابه به همراه کنترل های لمسی روی فرمان، راننده می تواند از یک انگشت برای کنترل آب و هوای اتوماتیک و سیستم سرگرمی هستفاده کند.در مدل های آینده، از ملزومات حرکتی که نشان دهنده پیشرفت های الکتریکی می به همراهشد، هستفاده شده هست. تلفیق طراحی جذاب، لذت بردن از رانندگی، کاربری روزمره و حداکثر ایمنی، به صورت کاملا معمول، مشابه به همراه هر وسیله نقلیه تولید شده توسط تولید کنندگان خودروهای موتوری.تشریفات سورنا سیر آماده ارائه خدمات [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر هست. ] و [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر هست. ] در اکثر شهرها می به همراهشد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم