یازده نکته دربه همراهره کاغذ دیواری دانلود كتاب آموزش

۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ابوریحان


نکات کلیدی در خرید کاغذ دیواری شیک و زیبه همراه

امروزه کاغذ دیواری ها در طرح ها، رنگ ها، ابعاد و جنس های مختلفی تولید می شوند. این موضوع شما را به همراه طیف عظیمی از گزینه ها در هنگام انتخاب و خرید مواجه می کند. اما چگونه به همراهید بدانیم که کدام کاغذدیواری برای دکوراسیون منزل ما مناسب تر هست؟! نحوه صحیح انتخاب کاغذ دیواری کدام هست؟! در این مطلب قصد داریم به همراه شما در این به همراهره صحبت کنیم و ببینیم در زمانی که قصد خرید کاغذ دیواری داریم، به همراهید چه اطلاعاتی داشته به همراهشیم. به همراه چیدانه همراه شوید.

قبل از انتخاب کاغذ دیواری حتما به همراهید به نکاتی توجه کنید. در غیر این صورت به سرعت دلزده و پشیمان می شوید. یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای‌ آسان‌تر شدن انتخاب کاغذ دیواری، این هست که شما قبل از رفتن به فروشگاه‌ها برای انتخاب و خرید، ایده و طرحی واضح و شفاف از آنچه می‌خواهید، داشته به همراهشید. برای خرید کاغذ دیواری به همراهید چند فاکتور را در ذهن داشته به همراهشید و سوال های زیر را از خود بپرسید. پاسخ این سوال ها کار شما را برای انتخاب و خرید راحت تر خواهد کرد:

دکوراسیون ساربو…

 • چه نوع از کاغذ دیواری نتیجه و نمایی که شما مدنظر دارید را ارائه می دهد؟ ( رنگ و جنس کاغذ دیواری های موجود در به همراهزار را بررسی کنید)
 • کدام طرح برای فضای مورد نظر مناسب تر هست؟ و یا کدام سبک از طرح و نقش ها مورد علاقه شمهست؟!
 • آیا به کاغذ دیواری هایی که قابل لکه برداری و قابل شست و شو هستند نیاز دارید؟
 • آیا قصد دارید که از کاغذ دیواری های پشت چسبدار هستفاده کنید؟ و یا ترجیح می دهید یک متخصص از روش های دیگر برای نصب کاغذ دیواری تان هستفاده کند؟!
 • چه میزان کاغذ دیواری نیاز دارید؟ ( ابتدا حتما” محلی که می خواهید کاغذ دیواری کنید را به همراه دقت اندازه گیری نمایید و قبل از سفارش، نیز در مورد مقدار مناسب آن، مشورت های لازم را به همراه فروشنده انجام دهید.)

مطلب پیشنهادی: چگونه از کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل هستفاده کنید؟
کاغذ دیواری برای خانه شما مناسب هست به شرطی که قبل از انتخاب کاغذ دیواری به رنگ وسایل خانه توجه کرده به همراهشید. زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری به همراه سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان می دهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته به همراهشید. هماهنگی نوع و طرح کاغذ دیواری به همراه سبک و شکل چیدمان خانه نیز مهم هست.
اگر تا به حال این کار را انجام نداده اید شروع کنید به جمع آوری تصاویری از اتاق هایی به همراه کاغذ دیواری دلخواهتان. می توانید این تصاویر را از بروشورها، مجلات و یا حتی از گالری عکس چیدانه تهیه کنید. توجه کنید معمولا چه طرح و نقش هایی شما را بخود جذب می کند.
مطلب پیشنهادی: سرویس بهداشتی متفاوت به همراه کاغذ دیواری
کاغذ دیواری ، تغییر دکوراسیون بی دردسر در خانه شما هست. هدف خود را برای خرید کاغذ دیواری بشناسید. انتظار دارید کاغذ دیواری برای فضای شما چه کند؟ عمق بیشتری به فضای اتاق بدهد؟ به همراهفت و یا گرما اضافه کند؟ درخشش بیشتری به فضا دهد؟ گوشه های تیز دیوار را کمتر به چشم بیاورد؟ و فراتر از این چیزها از خودتان بپرسید که می خواهید کاغذ دیواری تان چه احساسی به شما منتقل کند. وقتی پا به اتاق می گذارید می خواهید فضایی محسور کننده، شاد و یا آرام (و یا غیره) داشته به همراهشید؟

شرکت مهندسی معم…

کاغذ دیواری به همراه توجه به طیف گسترده آن در طرح، سایز و جنس به شما کمک می کند تا بتوانید به اتاق هویت متناسب به همراه کاربری آن را بدهید. لیست زیر معیارهای کلی در مورد میزان تاثیر انواع طرح ها و رنگ های مختلف کاغذ دیواری را ارائه می کند:

 • طرح و مدل: رنگ تیره
 • تاثیر: ۱. اتاق های بزرگ را کوچکتر نشان می دهد. ۲. حس آرامش القا می کند.

یین

 • طرح و مدل: رنگ روشن
 • تاثیر: ۱. اتاقها را بزرگتر جلوه می دهد. ۲. حس ملایم و دوستانه ایجاد می کند. ۳. انرژی و پویایی به فضا می بخشد.

گیل سفال مهراز

 • طرح و مدل: طرح گلدار یا تکرار شونده
 • تاثیر: ۱. ترکها و عوارض دیوار را می پوشاند. ۲. می تواند برای بزرگتر جلوه دادن فضاهای کوچک هستفاده شود.

​مطلب پیشنهادی: ۱۰ ایده برای هستفاده از انواع کاغذ دیواری

 • طرح و مدل: طرحهای بزرگ
 • تاثیر: ۱. فضاهایی دنج و صمیمی ایجاد می کند ۲. کمک می کند تا اتاق های خیلی بزرگ معقول تر به نظر بیایند.
 • تاثیر: ۱. به فضا حس بزرگی و وسعت می دهد. ۲. توجه ها را به سمت همه طرح های رنگی جلب می کند. ۳. در اتاق های کوچک پرکاربردتر هست.

منبع:
آموزش نصب کاغذ دیواری

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم