چرا بدون دلیل دربه همراهره پاس ندادن به همراهزیکنان به منشا حرف می‌زنید؟

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ابوریحان

سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین این تیم از اینکه گفته می‌شود به همراهزیکنان به منشا پاس نمی‌دهند عصبه همراهنی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی برانکو در حاشیه تمرین پرسپولیس در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پرسپولیس به همراهزنده شود یا پیروز، حاشیه دارد و گفته می‌شود که به همراهزیکنان به منشا پاس نمی‌دهند، گفت: به من توضیح بدهید منشا چندبه همراهر به به همراهزیکنان دیگر پاس نداده یا اینکه به همراهزیکنان به منشا پاس نداده‌اند. من آمارش را دارم. چرا بدون دلیل صحبت می‌کنید.

وی تصریح کرد: چند به همراهر دیگر به همراهزیکنان به منشا پاس نداده‌اند؟ در دقیقه ۹۲ منشا به فرشاد و مسلمان پاس نداد و شوت زد. در یک موقعیت دیگر مسلمان بین فرشاد و منشا، ترجیح داد به فرشاد پاس بدهد و مشکلی وجود ندارد. من دو به همراهر فیلم به همراهزی را دیدم. یکبه همراهر محسن مسلمان می‌توانست بین فرشاد و منشا یکی را انتخاب کند و فرشاد را انتخاب کرد. عصبه همراهنیت منشا برای سومین تست دوپینگ متوالی بود، زیرا معمول نیست که یک به همراهزیکن مدام برای تست دوپینگ انتخاب شود. دلیلی برای اینکه مدام از منشا تست دوپینگ گرفته شود وجود ندارد و سه تست دوپینگ از یک به همراهزیکن زیاد و بیش از حد هست.

برانکو در مورد اینکه ممکن هست برخی از به همراهزیکنان اصلی تیم در هفته چهارم لیگ برتر برای به همراهزی به همراه الاهلی هستراحت داده شود گفت: خیر همیشه اولین به همراهزی روبرو مهم‌ترین به همراهزی هست و بعد از آن به همراهزیکنانم شش روز برای ریکاوری زمان دارند بنابراین لزومی برای این کار وجود ندارد.

در ادامه یکی از خبرنگاران گفت، شما چند وقت پیش گفتید که موهای من مشکی بود و در ایران سفید شد، برانکو پس از این صحبت بلافاصله گفت: من چنین حرفی نزدم، در این زمان خبرنگار به همراهر دیگر گفت: نه این سوال من بود که برانکو تصریح کرد: این نظر شمهست و نظر من نیست، شاید زمین به موقع آماده و چمن کوتاه نشده و من عصبه همراهنی شدم و موهایم سفید شده هست! شما حرف خودتان را در دهان من نگذارید، من گفتم که موهای من کمی روشن شده که بخشی از آن حسرت و برخی دیگر جوک هست. سن من به همراهلا می‌رود و طبیعی هست که موهایم روشن‌تر شود، چرا موهای خودت (خبرنگار) سفید نمی‌شود؟!

برانکو در مورد تقابل به همراه تیم میثاقیان و به همراهزی دفاعی سیاه جامگان گفت: همه تیم‌ها مقابل ما بسته به همراهزی می‌کنند و این موضوع شامل حال تراکتورسازی و نفت هم می‌شد. توجه کرده به همراهشید وقتی ما ۲ بر صفر هم پیش افتادیم آن‌ها بسته به همراهزی کردند. سخت هست، اما به همراه تمرین کردن و آماده کردن خودمان می‌خواهیم به چنین مشکلاتی غلبه کنیم. این برای حریفان ما تبدیل به قاعده شده، اما اگر حریفان بسته به همراهزی کنند به همراهز هم خوب به همراهزی می‌کنیم مقابل نفت ۳ گل زدیم و ۲ گل به تراکتورسازی زدیم. سخت‌ترین جدول را در مقایسه به همراه تیم‌های دیگر داشتیم. به همراهزی به همراه تراکتورسازی و رقابت دیرینه ما به همراه تراکتورسازی برای همه آشکار هست. مقابل قهرمان جام حذفی هم در تختی به همراهزی کردیم که کار سختی بود. مقابل فولاد در آزادی به همراهزی کردیم تیمی که گربه سیاه ما در ادوار لیگ بوده هست.

وی در مورد اینکه مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل کدام تیم‌ها هستند، عنوان کرد: اکنون آغاز لیگ هست و نتایج خیلی معنا دار برای تیم‌ها نیست. ۲۷ هفته دیگر به همراهقی هست. یقین دارم هستقلال، ذوب آهن و تراکتورسازی و سپاهان و پارس جنوبی بهتر خواهند شد. یکی از تیم‌های غافلگیرکننده تیم پارس بوده و سایپا را هم فراموش نکنید مربی و تیم خوبی دارند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم