منتقدان وضعیت حجاب، اوایل انقلاب را فراموش کرده اند

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ابوریحان

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آقایانی که ۲ تار مو می‌بینند و گلایه می‌کنند، انگار وضعیت حجاب در اوایل انقلاب را فراموش کرده اند.

به گزارش گروه سیاسی مجمع ابوریحان، علی آقامحمدی شامگاه دوشنبه در آیین نکوداشت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از پیشکسوتان کمیته انقلاب اسلامی یادآوری کرد: برخی تا ۲ تار مو می‌بینند، می‌گوید این هم شد انقلاب، در حالیکه نمی‌دانند ما کشور را به همراه چه وضعیت حجابی در دست گرفتیم و حال که از آن شرایط عبور کرده ایم، عده‌ای به وضعیت کنونی حجاب گلایه می‌کنند.

آقا محمدی تاکید کرد: وظیفه ما نیست که مردم گناه نکنند، بلکه ما مکلف هستیم مسائل را نظم دهیم و به همراه رفتارمان مردم را به دامن اسلام برگردانیم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از کارکنان نیروی انتظامی خوهست نگاه مثبت به همه داشته و برای کنار گذاشتن افراد دلیل قانع کننده داشته به همراهشند.

وی اضافه کرد: زمانی که اوایل پیروزی انقلاب ریهست کمیته انقلاب اسلامی را به خوهست شهید آیت الله مدنی امام جمعه وقت همدان بر عهده گرفتم، نه تنها بسیاری از نیرو‌های نظامی را کنار نزدم بلکه از توان آن‌ها هستفاده کردم.

آقا محمدی اضافه کرد: یک سرهنگ دوره ستم شاهی که انتظار داشت به همراه وی برخورد سلبی صورت گیرد به عنوان عضو شورای کمیته انقلاب اسلامی همدان انتخاب شد.

وی ادامه داد: سال گذشته یکی از بستگان نزدیک این سرهنگ، جان دختر و نوه بنده را به همراه یک تشخیص پزشکی درست نجات داد که این از برکت همان برخورد توام به همراه رافت اسلامی هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم