مشکل به همراهدکردن به همراهتری آیفون ۸ جدی هست! دانلود كتاب آموزش

۲۱ مهر ۱۳۹۶ ابوریحان


هنوز خبر رونمایی و عرضه پرچمداران جدید اپل یعنی آیفون ۸ ، آیفون ۸ پلاس و آیفون ۱۰ داغ هست. ولی خبر داغتر آنکه گویا این گوشی ها هم به سرنوشت گلکسی نوت ۷ دچار شده اند.

از ژاپن و تایوان گزارش هایی مبنی بر به همراهد کردن به همراهتری آیفون های ۸ و ۸+ رسیده که به همراهعث شده تا نمایشگر این پرچمداران اپلی از بدنه جدا شود!

اپل خود این موضوع را تایید کرده بود و قرار بود در یک آپدیت نرم افزاری این مشکل را ریشه کن کند. اما ظاهرا مشکل جدی تر از این حرفهست و موارد دیگری هم از این به همراهد کردن به همراهتری اتفاق افتاده!

یک شهروند چینی که گوشی آیفون ۸ خود را از فروشگاه اینترنتی معتبر DJ.com خریداری کرده بود، پس از آنکه جعبه را به همراهز می کند و قبل از اتصال آن به شارژ متوجه جداشدن نمایشگر از بدنه بر اثر تورم به همراهتری می شود و گوشی را به فروشنده به همراهز می گرداند.

به همراه توجه به همراه گزارش به همراهلا این طور به نظر می رسد مشکل به همراهتری های آیفون ۸ و ۸ پلاس نرم افزاری نبوده و احتمالا به توقف تولید و فراخوانی محصولات معیوب قبل از تبدیل شدن این نقص به یک بحران و ضرر هنگفت، نیاز هست.

در هر صورت به همراهید دید اهالی کوپرتینیو میخواهند راه رقیب سنتی خود را در مورد گلکسی نوت ۷ بروند یا قبل از تبدیل شدن این موضوع به یک بحران جدی چاره ای می اندیشند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم