مستند «اینجا چراغی روشن هست» در شبکه یک

۲۳ دی ۱۳۹۶ ابوریحان

مستند «اینجا چراغی روشن هست» به تهیه‌کنندگی «زهرا تقی ملا»، از امروز از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی مجمع ابوریحان، این مستند پنج قسمتی، دهستان برق رسانی به روستاهای دورافتاده هستان آذربه همراهیجان شرقی را روایت می کند. زهرا تقی ملا در این به همراهره گفت: این برنامه به همراه معرفی تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام و جاذبه های گردشگری و تاریخی هستان آغاز می شود و از برق به عنوان زیرساختی برای توسعه گردشگری یاد می‌شود.

این تهیه کننده افزود: در قسمت اول که امروز ۲۳ دی حوالی ساعت ۱۸:۳۰روی آنتن می رود، شاهد عملیات برقرسانی به روستای قملو در شهرستان چاروایماق هستیم که شور و نشاط را برای اهالی این منطقه به ارمغان می آورد.

وی عنوان داشت: زمان هر قسمت ١٢ دقیقه هست که به همراه گویندگی هستاد بهروز رضوی روایت می شود.

عوامل تولید مستند «اینجا چراغی روشن هست» عبه همراهرتند از: کارگردان شاهرخ کافی، تهیه کننده و پژوهشگر زهرا تقی ملا، گوینده بهروز رضوی، فیلمبردار علی احسانی، هلی شات محمد قاسمی، تدوینگر حمید برزگر، گرافیست سیدابوالفضل حسینی، نویسنده لیلا یگانه، صداگذار سیدمحمدجواد هاشمی نیا، موسیقی مسعود امیر سپهر.
مستند «اینجا چراغی روشن هست» کار مشترکی از شبکه یک سیما و شرکت توزیع نیروی برق هستان آذربه همراهیجان شرقی هست که هر روز حوالی ساعت ۱۸:۳۰ از این شبکه پخش خواهد شد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم