“مدیریت تلفنی” صنعت هستان مرکزی را به نابودی کشاند

۲۳ دی ۱۳۹۶ ابوریحان

نماینده ولی فقیه در هستان مرکزی به همراه بیان اینکه “مدیریت تلفنی” صنعت این هستان را به نابودی کشانده هست گفت: جلوی مخارج غیرمنطقی و ریخت و پاش ها در کشور گرفته شود.

به گزارش گروه سیاسی مجمع ابوریحان، آیت‌الله قربه همراهنعلی دری نجف‌آبه همراهدی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه اراک به همراه اشاره به مشکلات صنایع کشور اظهار داشت: سبب مشکلات صنایع کشور عدم مدیریت در صحنه و دلسوزی مدیران هست بنابراین مدیریت تلفنی آفت صنعت شهر شده، چرا دفاتر کارخانجات ما اغلب در تهران هستند، این درحالی هست که مدیر و مسئولی که به همراه تلفن مدیریت می‌کند و در کارخانه حضور ندارد، روحیه امانت‌داری و مسئولیت‌پذیری ندارد.

وی افزود: رمز موفقیت در پیشرفت و آبه همراهدانی کشور داشتن روحیه مجاهدت هست و روحیه تحصیل علم، مجاهدت، همبستگی، مردانگی، فتوت، غیرت، اخلاص و توکل سرمایه‌ها و رموز موفقیت ملت هست، اگر این موارد اجرایی شود کشور و دنیا آبه همراهد می‌شود.

دری نجف‌آبه همراهدی تصریح کرد: اگر فردی در بخشی توانایی ایفای نقش موثر ندارد نبه همراهید آن مسئولیت را بپذیرد، در غیر این صورت عامل بروز مشکل و تضییع حقوق دیگران می‌شود چراکه در جامعه امروز به همت‌های بلند نیاز داریم، زیرا جامعه ما ظرفیت‌های فراوانی دارد و تنها لازم هست تاهمت و پشتکار و غیرت و انسجام اجتماعی داشته به همراهشیم و به همراه توکل بر خداوند متعال قدم برداریم.

وی اضافه کرد: الگو‌ها و اسوه‌های دینی بسیاری در جامعه اسلامی داریم که به همراهید از آن‌ها پیروی کنیم و یکی از مهمترین اقدامات این هست که از مخارج غیرمنطقی و ریخت و پاش‌ها در کشور جلوگیری کنیم.

امام‌جمعه اراک خرج‌های اضافی و اسراف برخی مدیران و مسئولان را امری مضموم عنوان کرد و گفت: چه دلیلی دارد مسئولان و مدیران این‌همه برای خود خرج کنند چراکه خرج‌های اضافی اسراف و گناه هست، چرا به همراهید شورای شهر فلان شهر به سفر‌های چندروزه مناطق توریستی بروند و نتیجه مفید هم نداشته به همراهشد؟ درحالیکه مردم آن شهر مشکل دارند و مسئولان یک شهر به کیش و ترکیه بروند، این امری ناپسند هست.

وی عنوان کرد: در رابطه به همراه بودجه سال ۹۷، حقیقت برآن هست که دولت به همراه محدودیت منابع مواجه هست و به همین سبب به همراهید تولید حداکثری و مصرف حداقلی را در دستور کار قرار دهیم و از اقدامات برخی که از شرایط موجود هستفاده کرده و به قاچاق و سوء هستفاده‌های دیگر می‌پردازند، جلوگیری شود از سویی، ضروری هست که نظام اداری کشور به همراه قاطعیت از وجود برخی افرادی که اقدام به رشوه خواری، جعل، بی قانونی، تقلب، دزدی و خیانت می‌کنند پاک شود و نبه همراهید این افراد در امور کشور مسئولیتی داشته به همراهشند.

نماینده، ولی فقیه در هستان مرکزی به همراه اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به همراه مردم قم گفت: مقام معظم رهبری تحلیل بسیار دقیق و جامعی پیرامون اغتشاشات اخیر داشتند و دست سه ضلع مثلت این ماجرا رو شد، در این اتفاقات عده‌ای فریب خوردند، ولی عده‌ای هم بودند که به همراه نیت و هدف برهم زدن امنیت و آسایش جلوآمده بودند، این‌ها مفسد هستند، آتش زدن مسجد و حسینیه و آسیب زدن به اموال عمومی جز از مفسدین برنمی‌آید.

وی بیان کرد: در این میان نبه همراهید مطالبه همراهت مردم فراموش شود و به حاشیه رود، دولتی‌ها به همراهید مطالبه همراهت به‌حق مردم را پاسخ دهند و به آن‌ها رسیدگی کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم