شروع به نه گفتن به این شش مورد و پیشرفت در زندگی و شغل خود!

۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ابوریحان

No.jpg
سخت‌ترین موانع اونایی هستند که ما پیش روی خودمان می‌گذاریم!

سعی در خوشحال کردن افراد دارید و علیرغم میل به همراهطنی خود نمی‌توانید به آن‌ها نه بگویید. این مورد شما را در زندگی و مخصوصا شغل خود چندین به همراهر به دردسر انداخته هست. زمان به همراهارزش هست و به سرعت می‌گذرد و جای خالی بعضی چیزها نبه همراهید در زندگی یک کارآفرین به همراهشد.
به همراهید یاد بگیرید نه بگویید تا برای امور مهم‌تر وقت خالی کنید. به همراه نه گفتن زمان و انرژی زیادی آزاد خواهد شد. به همراه نه گفتن به این شش مورد، زندگی بهتر و شادتر و شغل مورد علاقه خود را داشته به همراهشید.

  1. مسئولیت دیگران!

زندگی برای همه ما سخت هست. بعضی اوقات اینکه به همراهر مسئولیت خود را به دوش دیگران بیندازیم آسان‌تر هست. اگر سعی در ایجاد تغییر در زندگی خود دارید و بعضی افراد به خاطر خود نسبت به آن واکنش نشان می‌دهند، به آن نه بگویید. بعضی افراد در شبکه‌های اجتماعی، افراد منفی و افرادی که در جهت کاری شما نیستند را از زندگی خود حذف کنید تا در جهت شغل خود قدم بردارید.

۲٫ موقعیت‌هایی که به همراهعث عصبه همراهنی شدن شما می‌شود!
چیزهایی در زندگی هست که می‌دانید نمی‌خواهید انجام دهید. افرادی هستند که رویارویی به همراه آن‌ها شما را عصبه همراهنی می‌کند. در تجارت به همراه افرادی شریک هستید که زیاد جدی نیستند. وقتی می‌گویید کافی هست و این‌ها را تمام می‌کنید، احساس سبکی زیادی خواهید کرد. ذهن شما را آزاد می‌کند، کسب و کار خود را راه می‌اندازید و تمرکز خود را بدست می‌آورید.

۳٫ تجارتی که از آن متنفر هستید!
به همراه نه گفتن به تجارتی که از انجام آن متنفر هستید و انجام رویای خود روزهای شادتری خواهید داشت.


ادامه مطلب

عكس ضميمه
  • نوع فايل: jpg
    No.jpg
    (۴۷٫۶ كيلو به همراهيت)

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم