دانشجویان به همراه نگاه انقلابی برای حل مشکلات جامعه مطالبه‌گری کنند

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ابوریحان

به گزارش گروه دانشگاه مجمع ابوریحان، حجت الاسلام محمد تجلایی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی هستان اردبیل روز گذشته در نشست تشکل‌های اسلامی دانشجویان واحد اردبیل اظهار داشت: دانشجویان به همراهید نسبت به مطالبه‌گری انقلابی در زمینه‌های سیاسی و اقتصادی تلاش کنند.

تجلایی افزود: مسیر انقلاب بهترین مسیر برای فعالیت تشکل‌ها هست بنابراین دانشجویانی که فعالیت سیاسی انجام می‌دهند فرمایش مقام معظم رهبری را الگو و اسوه قرار داده و انقلابی حرکت کنند.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی هستان اردبیل بیان داشت: اگر جوانان اشکالاتی در جامعه مشاهده می‌کنند به همراهید به همراه نگاه انقلابی مطالبه‌گری کنند.

وی ادامه داد: در ۱۶ آذر دانشجویان در مقابل طاغوت ایستادند، در زمان انقلاب کنار امام خمینی بودند و جنگ را نیز همین جوانان مدیریت کردند و در همه موارد سرافراز و سربلند شدند.

تجلایی اظهار کرد: اگر همانند زمان انقلاب و جنگ تحمیلی به جوانان کرامت قائل شویم، انقلاب از همه آسیب‌ها در امان می‌ماند.

اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نیز در این نشست گفت: وظیفه ما فراهم کردن شرایط مناسب برای فعالیت شما هست و ما هرچیزی که در اختیار داریم در طبق اخلاص قرار می‌دهیم.

رسولی افزود: ما نتوانستیم آن طور که به همراهید در خدمت شما به همراهشیم و امکانات بیشتری برای شما فراهم کنیم، ولی شما نیز به همراه پشتکار و همت خود ضعف‌های ما را پوشش دهید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اظهار کرد: دانشگاه مکان و تا حدودی سایر شرایط را برای فعالیت شما آماده می‌کند و این شما هستید که به همراه دلسوزی و ظرفیت به همراهلا کار‌ها را انجام می‌دهید.

وی به فعالیت ۵ تشکل دانشجویی و ۲۴ انجمن علمی در واحد اردبیل اشاره کرد و گفت: در دانشگاه جو خوبی برای فعالیت و فوق برنامه‌ها هست و ما به همراهید به همراه ساماندهی، شرایط موجود را مدیریت بکنیم.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم