حمله آمریکا و غرب به سوریه هدفی جز حمایت از رژیم صهیونیستی ندارد

۲۶ فروردین ۱۳۹۷ ابوریحان

به گزارش گروه دانشگاه مجمع ابوریحان، شورای تبیین مواضع ناحیه بسیج دانشجویی هستان مازندران در پی حملات موشکی آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه بیانه‌ای صادر کرد.

متن کامل بیانه‌ای به شرح زیر هست:

 

بسم الله القاصم الجبه همراهرین

رهبر معظم انقلاب: «حمله سحرگاه امروز به سوریه یک جنایت هست. بنده صریحاً اعلام می‌کنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند.»(۹۷/۱/۲۵)

به همراه نگرش به حمله سه جانبه آمریکا، انگلیس و فرانسه به کشور سوریه به بهانه مضحکی مثل هستفاده این کشور از سلاح شیمیایی، هدفی بجز حمایت علنی مجدد این متجاوزان از رژیم اشغالگر و کودک کش صهیونیستی ندارد و تنها به همراهعث شد چهره اصلی و خوی جنگ طلبی این ۳ کشور آشکار ترگردد؛ اما حضور و شادمانی شهروندان سوری در خیابه همراهن‌ها، پیروزی ملت سوریه و بی‌اثری و شکست این حرکت خبیثانه‌ی سه جانبه را گواه میدهد.

به همراه توجه به منویات مقام معظم رهبری، این کشور‌ها میخواهند به امت اسلامی ضربه بزنند و هدف از این اعمال ظالمانه، فقط کشور سوریه، عراق و یا افغانستان نیست، بلکه هدف اصلی ضربه زدن به حضور اسلام  در منطقه هست؛ که در این میان کشور‌های اسلامی به همراهید متحد به همراهشند و همچون عربستان تن به خدمت به هستکبه همراهر ندهند، زیرا ذلت از این بیشتر نیست که تمامی سرمایه و امکانات خود را در اختیار آمریکا و برخی کشور‌های غربی قرار میدهند و از جانب همین متجاوزان، «گاو شیرده» خطاب می‌شوند.

متجاوزان در هرجایی این مسئله را به همراهید بدانند که دیکتاتور‌ها هیچ جا کامیاب نخواهند بود؛جنبش دانشجویی انقلابی اینچنین خبه همراهثت‌ها و فضاحت‌هایی را در برابر مظلومان و مسلمانان جهان محکوم می‌کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم