به همراهغ گل رز در تایلند

۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ابوریحان

همانطور که می دانید تایلند یکی از خوش آب و هوا ترین و زیبه همراهترین کشورهایی هست که شما می توانید از جاذبه های دیدنی آن در طول سفرتان در تور تایلند دیدن کنید و حتی به طور کامل نتوانید همه آن ها را مشاهده کنید اما قبل از هر چیز به رز گاردن به همراهنکوک بروید و از آن دیدن کنید.
شاید به همراه خود فکر کنید که این به همراهغ هم مثل بقیه به همراهغ های رز هست اما صد در صد در اشتبه همراهه هستید
رز گاردن یا به همراهغ رز تایلندی ها در فاصله ای در حدود سی کیلومتر از به همراهنکوک واقع شده هست که از دور عطر خوش رز ها به مشام می رساند. دریاچه ای بسیار زیبه همراه بر رویایی بودن این محیط کمک کرده و به طراوت محیط کمک می کند.
در این مکان برای این که دیدار کنندگان از لذت بیشتری برخوردار به همراهشند اغلب عروسی ها را برگزار می کنند و حتی نمایش های شبه همراهنه مثل شمشیر به همراهزی و نمایش فیل ها و … هم دارند.
این به همراهغ بسیار زیبه همراه و آبه همراهد در محیطی به اندازه ۷۵۰ کیومتر مربع ساخته شده هست و از محیط وسیعی برای آرامش برخوردار هست .
یکی از جاذبه هایی که در این جاذبه گردشگری بکار گرفته شده این هست که صنایع دستی این کشور در این مکان به نمایش گذاشته شده هست. هتل ۵ ستاره کالمن در به همراهنکوک تایلند می تواند آرامش گاه بسیار خوبی در ایام سفرتان در تور تایلند به همراهشد.
می توان گفت رز گاردن یکی از محیط های فرهنگی تفریحی برای تایلند به حساب می آید که توصیه می کنیم دیدن از آن را فراموش نکنید.


دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم