بهترین تفریحات شهر به همراهتومی

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ابوریحان

به همراهتومی شهری ساحلی در کرانه های دریای سیاه هست . این شهر در بخش جنوب غربی گرجستان در نزدیکی مرزهای ترکیه واقع شده و به همراه داشتن طبیعت زیبه همراه ، آب و هوای مساعد ، تفریحات مهیج ، جاذبه های متعدد و امکانات گردشگری به عنوان یکی از بهترین شهرهای توریستی گرجستان به دنیا شناسانده شده هست . در این شهر گردشگران علاوه بر به همراهزدید از جاذبه های متعدد می توانند تفریحات مهیج مختلفی را تجربه کنند . در ادامه ۳ تا از بهترین تفریحات شهر به همراهتومی معرفی شده هست همراه ما به همراهشید .

پارک آبی به همراهتومی
آکوا پارک به همراهتومی یکی از گزینه های تفریحی در این شهر ساحلی هست که هر ساله گردشگران زیادی در به همراهزه زمانی سفر خود به آن مراجعه می کنند . Aquapark Batumi که در سال ۲۰۱۳ راه اندازی شده برای تمامی رده های سنی از کودک گرفته تا میانسال و مسن مناسب بوده و مجموعه ای از چندین هستخر و سرسره و همچنین امکانات رفاهی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد . این مجموعه آبی به عنوان یکی از هیجان انگیزترین تفریحات به همراهتومی در کنار ساحل واقع شده و تمامی هستاندارهای لازم و نکات ایمنی در آن لحاظ شده هست .


تجربه تفریحات آبی در به همراهتومی

تجربه بهترین تفریحات آبی به همراهتومی یکی از دلایل محبوبیت تور به همراهتومی در میان گردشگران می به همراهشد . از برترین تفریحاتی که در امتداد ساحل به همراهتومی قابل اجرا هستند می توان به غواصی در به همراهتومی ، قایق سواری ، پاراشوت ، جت اسکی ، فلای بورد ، شنا ، ماهیگیری و … اشاره نمود .


تور رافتینگ به همراهتومی

به مانند دیگر شهرهای توریستی در به همراهتومی نیز تورهای تفریحی متعددی برگزار می گردد که تور رافتینگ یکی از محبوبترین تورها و برترین تفریحات به همراهتومی می به همراهشد . در واقع رافتینگ قایقرانی در آب های خروشان هست . عاشقان هیجان به همراه شرکت در تور رافتینگ به همراهتومی می توانند یکی از بهترین روزهای سفر خود را سپری کنند . وجود چندین رودخانه خروشان در اطراف شهر ساحلی به همراهتومی سبب شده تا این تور تفریحی رواج یافته و روز به روز بر طرفداران آن افزوده گردد . ماچاخلیس و آجاریستسکالی از جمله رودخانه های مناسب برای رافتینگ در به همراهتومی هستند .

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم