بلوک مدیریتی سهام دشت مرغاب روانه میز فروش بورس تهران می‌شود

۲۰ مهر ۱۳۹۶ ابوریحان

بلوک مدیریتی سهام شرکت دشت مرغاب روز چهارشنبه سوم آبه همراهن ماه به قیمت هر سهم ۸۴۵ تومان روانه میز فروش به همراهزار دوم بورس تهران می‌شود.

به گزارش گروه اقتصادی مجمع ابوریحان؛ بلوک مدیریتی ۱۵. ۸۹ درصدی معادل ۸ میلیون و ۴۹۳ هزار و ۱۲۳ سهم از کل سهام شرکت دشت مرغاب بطور یکجا و نقد و یا نقد و اقساط روز چهارشنبه سوم آبه همراهن ماه ۹۶ روانه میز فروش به همراهزار دوم بورس تهران می‌شود.

عرضه کننده این بلوک مدیریتی شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی وابسته به به همراهنک ملی ایران هست که بنا دارد به قیمت هر سهم ۸۴۵ تومان آنرا واگذار کند. کارگزار خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش به سامانه معاملاتی هستند که سه درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را بطور نقد یا به صورت ضمانت نامه به همراهنکی بدون قید و شرط از مشتری دریافت کرده و به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز یا به شرکت بورس ارایه نماید.

گفتنی هست بعد از تاریخ مشخص شدن برنده رقابت خریدار ۹ روز کاری فرصت خواهد داشت تا سند تسویه خارج از پایاپای و قطعیت معامله را به شرکت بورس ارایه نماید.

مبلغ کل پایه این سهم ۷ میلیارد و ۱۷۶ میلیون و ۶۸۸ هزارو ۹۳۵ تومان هست و در صورت انجام معامله، “وتوسم” بطور کامل از ترکیب سهامداران عمده این سهم خارج می‌شود.

دشت مرغاب ۵ میلیارد و ۳۴۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سرمایه دارد که زیان انبه همراهشته‌ای به همراهلغ بر دو میلیارد و ۲۹۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را تا پایان بهار ۹۶ محقق کرده هست.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم