بحران کم‌آبی همچون وقوع زلزله تهدیدزهست

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ابوریحان

هستاندار تهران به همراه بیان اینکه بحران کم‌آبی همچون وقوع زلزله تهدیدزهست، گفت: کمبود آب همچون شرایط غیرعادی در کشور حاکم شده هست.

به گزارش گروه سیاسی مجمع ابوریحان، محمدحسین مقیمی عصر امروز در دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب هستان تهران که به همراه حضور احمد تواهن معاون هماهنگی امور عمرانی هستانداری تهران و دیگر اعضای شورا در هستانداری تهران برگزار شد، به همراه بیان اینکه در کشور به همراه کمبود جدی آب روبه‌رو هستیم اظهار داشت: دستگاه‌های هستان به همراهید در موضوع کاهش مصرف آب وارد شوند.

وی در ادامه به همراه بیان اینکه بحران کم‌آبی همچون وقوع زلزله تهدیدزهست، تصریح کرد: کمبود آب همچون شرایط غیرعادی در کشور حاکم شده هست، که این وضعیت را می‌توانیم مشابه وضعیت زلزله به عنوان یک بلای طبیعی در نظر بگیریم که به همراهید خودمان را به همراه آن وفق دهیم.

هستاندار تهران به همراه اشاره به اهمیت همکاری صدا و سیما و همه دستگاه‌ها در فرهنگ‌سازی مصرف بهینه در موضوع آب افزود: به همراهید همه توانمان را برای فرهنگ‌سازی درست مصرف آب به کار بگیریم، و در این رهستا صدا و سیما و رسانه‌های جمعی می‌توانند نقش به سزایی داشته به همراهشند.

مقیمی ادامه داد: بهترین تصمیم هستفاده درست و صرفه‌جویی در مصرف آب هست، و اقدامات دیگر مانند بستن چاه‌های غیرمجاز و اقدامات اصلاحی در این بخش ضروری هست.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ترویج فرهنگ درست مصرف آب یک مسئله هستراتژیک هست که دستگاه‌های هستان به همراهید در موضوع کاهش مصرف آب به صورت جدی ورود پیدا کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم