انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ابوریحان

انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت

طراحی سایت: دامنه نامی هست که به واسطه ی این نام سایت شما در فضای مجازی شناخته می شود و دارای چندین بخش می به همراهشد که به وسیله ی دات یا نقطه (.) از یکدیگر مجزا شده اند. از سمت رهست اولین بخش از ادرس سایت شما که به وسیله ی نقطه از بقیه بخش ها جدا شده هست اصطلاحا پسوند نامیده میشود. بخش بعدی نام دامنه سایت شمهست که طبق قوانین تعریف شده نمی تواند شامل فضای خالی و یا خط فاصله به همراهشد . قسمت بعدی نیز که شامل سه دبلیو می شود درواقع پروتکل صفحات وب هست و در ابتدای نام وب سایت ها اورده می شود.

راه های انتخواب نام دامنه مناسب برای سایت

طراحی وب سایت: نام دامنه ی شما به همراهید کوتاه و مختصر و مفید به همراهشد از این جهت که به خاطر سپردن و مختصر بودن ان به همراهعث راحت بودنیاد اوری ان برای مخاطبه همراهن سایت شما خواهد شد. شما در انتخواب نام دامنه ازاد هستید . نام دامنه شما می تواند بخشی از نام یک سایت به همراهشد و یا فینگلیش و یا کوتاه شده ی یک جمله یا یک عبه همراهرت مفهومی به همراهشد.

طراحی سایت به همراه زبه همراهن کد نویسی XML


به همراهید سعی کنید نام انتخوابی در ارتبه همراهط به همراه حوزه ی فعالیت سایت تان به همراهشد و یک نام کاملا بی ربط به همراه سایت شما نبه همراهشد . همچنین از ادرس های نامفهوم و بسیار طولانی که از اعداد در انها هستفاده شده اجتناب کنید. ادرس هایی که تعداد حروف انها کوتاه تر به همراهشد به همراهید در اولویت انتخواب شما به همراهشند .در صورت انتخواب یک اصطلاح یا واژه برای نام دامنه به همراهید کلمه ای به همراهشد که تلفظ ان برای مخاطبه همراهنتان راحت به همراهشد. گاهی پیچیدگی ادرس دامنه به همراهعث ایجاد خطا و اشتبه همراهه برای مخاطبه همراهنتان خواهد شد و چه بسا پس از تایپ ادرس وارد سایت مشابه دیگری شوند. بنابراین هرچه ادرس دامنه شما کوتاه تر و مختصر تر به همراهشد به همراهعث راحتی شما و نیز مخاطبه همراهن خواهد شد.

طراحی سایتطراحی سایتطراحی سایتطراحی سایت ، سئو سایت ، بهینه سازی سایت ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت ، شرکت طراحی سایت ، طراحی سایت تهران ، شرکت طراحی سایت
شرکت طراحی سایت ، پارکتکاغذ دیواریکابینت MDF

طراحی سایت


از میان تمامی دامنه ها ی موجود در فضای اینترنت بیش از ۷۵ درصد انها به همراه ادرس دات کام خاتمه یافته اند . بنابراین به شدت توصیه می کنیم که ادرس سایت شما را نیز به همراه نام دات کام به پایان برسانید. پس در هنگام تایپ ادرس سایت شما یکی از اصلی ترین گزینه هایی که به ذهن مخاطبه همراهنتان خطور می کند نیز دات کام هست و از این جهت انتخواب نخست کاربران فضای نت هست. پس بهتر هست شما نیز به سلیقه ی مخاطبه همراهنتان احترام گذاشته و از این رویه پیروی کنید و در نهایت در صورت موجود نبودن این دامنه می توانید از دامنه های دیگر هستفاده کنید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم